Yağmurlu Havalarda Oyun Önerileri : Puzzle

Puzzle

Puzzle

İnce ince yağarken yağmur, toprak kokusunu duyarken ve yine ev çocuklarınızla kıpır kıpırken yapılacak ve eğlenecek güzel zamanlar yaratma fırsatı tam da şu günlerde kapımızda.

Bayram tatili ve havaların soğumasıyla, sokaklarda oynanan oyunlar şimdilerde evlere taşındı. Güne güzel bir kahvaltı ile başladıktan sonra bol oyunlu ve eğlenceli vakitlere hazır mısınız?

Puzzle

Puzzle

Oyuncaklar sadece çocuklar için değildir! Tasarlanan oyuncaklara göre hem yaş gruplarına göre ayrım hem de kullanıcı kitleye göre farklılıklar gösterebilir.

Yetişkinler ve çocuklar için kutu oyunları bu sayfada.

Peluş oyuncak kimi zaman çocuğunuzun sevimli arkadaşı olurken, kimi zaman bir yetişkine özel günler için hediye niteliği taşımaktadır. Bununla birlikte vakit geçirmenin bir başka güzel yolu da puzzle yapmaktır.

Puzzle

Puzzle

Puzzle, hem çocuğunuz ile hem de arkadaş veya sadece kendiniz için oldukça oyalayıcı ve zevkli bir uğraştır. Özellikle uzun tatil zamanlarınızda boş vakitlerinizi değerlendirmek ve dinç bir şekilde kalmak için idealdir.

1000, 1500 veya 2000 parçadan oluşan, sizin zevkinize göre seçeceğiniz bir resim veya fotoğraf ile güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Üstelik sadece kendi evinizi dekore etmek için değil, sevdikleriniz için de alternatif bir hediye seçeneği olarak da düşünebilirsiniz.

Yapacağınız puzzle bittikten sonra sevdiklerinize hediye edebilir veya birlikte yapmaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir