Winx Club Bloom

Winx Club, Iginio Straffi tarafından oluşturulan çizgi dizidir.

İlk gösterimi 28 Ocak 2004’te yapılan bu çizgi dizinin son gösterimi ise 13 Kasım 2009 tarihinde yayınlanmıştır. Seri 4–16 yaş grubuna hitap etmektedir.

Bu çizgi dizinin uzun metrajlı 2 animasyon filmi de yapılmıştır.

Winx Club’un ana karakteri olan Bloom 16 yaşındadır ve sakin yaşantısını çok sevmektedir.

Öte yandan, sihirli varlıklardan oluşan büyülü bir dünyanın hayalini kurmakta olan Bloom, düşündüğü ve hayal ettiği şeylerin gerçeğe dönüşebileceğini hissetmektedir.

Bu düşünceler uzun sürmez ve çok geçmeden kendisinin özel bir kız olduğunu fark eder. Ancak Bloom’un kaderi hayal ettiğinden çok daha farklı ve heyecan vericidir.


 

Magic dünyasının en güçlü sihri Ejder Ateşi’ne sahip olan bu perinin dünyadan geldiği sanılır. Fakat Bloom, Domino’nun prensesidir.

Büyülü dünyalar ve varlıklar hakkında her şeye hayrandır. Herkesin iyiliğini düşünür ve kimseye kötülük gelmesini istemez. Bu yüzden cadılarla ve kötü karakterlerle her zaman savaşır.

En iyi arkadaşları Stella ve Flora olan Bloom’un Kiko adında bir evcil hayvanı vardır. Lockette ise Pixie’sidir.

 

Annesini ve babasını “Winx Kayıp Krallığın Sırrı” adlı sinema filminde bulan Bloom’un, Daphne adında bir ablası vardır ve Daphne su perisidir.

Bloom, Eraclion kralı Sky’a çok aşıktır. Winx Club’un kötülerle olan savaşların da Sky ve arkadaşlarının da yardımıyla her zaman başarılı olurlar.

Frozen Testi

Frozen Testi

Bloom’un saçları uzun, düz ve kızıldır. Gözleri ise mavidir. Ruj olarak kırmızı rengini kullanan bu güzel kız mavi kıyafetler tercih ederek gözlerinin rengini ortaya çıkarmayı çok sever.

Bloom’un günlük kıyafeti kolları sarı olan mavi yarım bir tişört ve mavi bol paça bir pantolondur.

Bu kıyafetinin altına sarı renkte ayakkabı giyer. Periye dönüşürken üzerindeki tişört ve pantolonu, mavi pırıltılı bir yarım tişört ve mini etek olur.

Bu kıyafetin altına mavi topuklu bir bot giymeyi tercih eder. Sırtında ise iki kanat oluşan Bloom başına da sarı bir taç takar. Ayrıca bu kıyafetine uyumlu, dirseklerine kadar uzanan birer eldiven de kullanmayı tercih eder.

Frozen Puzzle Oyna

Frozen filmini seven kızları böyle alalaım!!

Karlar Ülkesi çizgi filminin sevilen karakterleri Anna ve Elsa ile en güzel puzzle yapboz oyunları bu sayfada.

Winx Club perileri çok güçlüdürler. Güçlerini birleştirdiklerinde bu güç oldukça büyür. Birlik içinde oldukların da üstesinden gelemeyecekleri kötülük kalmaz.

Winx Club çocukların çok izlediği ve izlerken çok heyecanlandıkları bir çizgi dizidir. Winx oyuncakları dünyada kız çocuk oyuncakları kategorisinde en çok satanlar arasında yer alır.

Winx Club makyaj setleri, kozmetik oyuncakları, çeşitli aksesuarları, eşyaları, Winx bebekleri ve aklınıza gelebilecek her türlü kategoride Winx Club izlerini taşıyan ürünler bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek bir çok test hazırladık:)

Karlar Ülkesi Frozen Testi Karlar Ülkesi hayranları bu test ile yarışıyor.

Applejack Pony Testi En güzel Pony Applejack diyenler.

Ever After High Testi Yeni maceralarıyla bildiğimiz masallar bu testte.

Doktor Barbie Video Test Video Ouiz, önce videoyu izle sonra soruları cevapla:)

Karlar Ülkesi Karakterleri Bakalım filmi iyi biliyor musun? Testi çöz, puanını paylaş!

3 Comments

 1. serdar

  26 Aralık 2014 at 19:47

  winx ve karlar ülkesi çok güzel winxte en güçlüsü bloomdur karlar ülkesidede elsanın buz gücü VAR TIPKI WİNXTEKİ KÖTÜ TRİXLERDEN ALSİ GİBİ BUZ GÜCÜ VAR

  • serdar

   26 Aralık 2014 at 19:53

   BEN ECRRİN AKKAYA WİNXİ VEWİNXTEN EN ÇOK BLOOMU SEVİYORUM ÇÜNKÜ O HEM PİRENSES HEM DE ÇOK GÜÇLÜ VE KARLAR ÜLKESİNİ ÇOK SEVİYORUM KARLAR ÜLKESİNDEN DE ELSAYI SEVİYORUM ÇÜNKÜ BUZ GÜCÜ VAR

  • bloom

   24 Nisan 2016 at 16:00

   en güçlü bloom değil! (WİNX TÜRİYE DEN öğrenebilirsin canım) 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir