Sünger Bob Kare Şort

Denizler altının en sevimli karakteri Sünger Bob Kare Şort. Orijinal adı Sponge Bob Square Pants olan Bikini Kasabası sakini Sünger Bob, en neşeli, iyi niyetli ve sevimli karakteri.

Nickelodeon için Stephen Hillenburg tarafından çizilen Sünger Bob, arkadaşlarıyla yaşadığı maceralarla herkesi ekrana kitliyor.

Çizgi film olarak hayata gelen ve daha sonra defter, oyuncak, bardak, top gibi çeşitli ürünlerde de sıkça gördüğümüz Sünger Bob çocukların ve tabi ki büyüklerin sevgilisi olmaya devam ediyor.

Sünger Bob Resimleri

Sünger Bob

Sünger Bob

 

Sünger Bob, Kare Şort diye de adlandırılır çünkü kare şort ve gömlek giyer, kravat takmayı da asla ihmal etmez. Yengeç Restaurant’nın baş aşçısıdır ve çok iyi burger yapar.

 

 

 

 

Salyangoz Gary

Salyangoz Gary

 

Salyangoz Gary, Sünger Bob’un evcil salyangozudur ve kitap okumayı çok sever. Metal eşyaları çekebilme özelliği vardır çünkü mıknatıs yutmuştur.

 

 

 

 

Patrick

Patrick

 

Sünger Bob’un en iyi arkadaşı Patrick. Patrick bir deniz yıldızıdır ve biraz üşengeçtir. Yengeç burgerleri çok sever ve en keyif aldığı şey en iyi arkadaşı ile vakit geçirmektir.

 

 

 

 

Bay Yengeç

Bay Yengeç

Bay Yengeç, Sünger Bob’un patronudur ve Yengeç Restaurant’nın sahibidir. Biraz cimridir ve hayatı yengeç burgerin gizli formülünün gizli kalmasına çalışmakla geçer.

 

 

 

 

 

Squidward

Squidward

 

Squidward, Sünger Bob’un komşusudur ve Sünger Bob’u çok sever ancak pek geçinemezler. Müzisyendir ve Yengeç Restaurant’nın kasiyeridir.

 

 

 

 

Sandy

Sandy

 

Sandy, karadan gelmiştir ve denizde yaşayamayacağı için astronot kıyafetleri giyer. Bilimle yakından ilgilidir ve asıl işi maymunların hayatını kolaylaştırmak için icatlar yapmaktır.

 

 

 

İlginizi çekebilecek çocuk kitapları kategorisini incelemek için!!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir