Okul Öncesi Eşleştirme Kartları Örnekleri

Eşleştirme kartları, çocukların okula başlama döneminden önceki en yararlı oyunlardan birisidir. Hafıza oyunu çocukların dikkat, motivasyon ve koordinasyon yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olur.

Eşleştirme kartları; aynı olan resimlerden iki dizi kart hazırlanır. İstenilen sayıda yapılabilen hafıza kartlarını hazırladıktan sonra ters çevirerek sırasıyla açılır ve aynı olan diğer resim bulunmaya çalışılır.

Eşleştirme Kartları Nasıl Yapılır?

Eşleştirme Kartları Nasıl Yapılır?

Eşleştirme Kartları Nasıl Yapılır?

Okul Öncesi Eşleştirme Kartları

Çocuğunuza okula başlamadan önce alacağınız eşleştirme kartları ile psikomotor, bilişsel, dil ve sosyal duyusal gelişimlerinin güçlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Okul Öncesi Eşleştirme Kartları

Okul Öncesi Eşleştirme Kartları

 

Anaokulu Eşleştirme Kartları

Çocukların okul dönemine hazırlanmasını sağlar. Görsel hafızanın gelişmesi, çocuğun okul eğitimi ve sonraki sosyal yaşantısında kullanabileceği yeteneklerden birisidir.

Memory hafıza kartları, çocuklar için eğitici bir oyuncak grubudur. Belirli dönemlerde ve arkadaşları ile oynadığı hafıza oyunlarında konsantrasyon yeteneği artar.

Eşleştirme Kartları Satın Al

Eğitici eşleştirme kartları, çocukların beyin ve hafıza gelişimlerinin güçlenmesi için yararlı bir oyuncaktır.

Eğitici Eşleştirme Kartları

Eğitici Eşleştirme Kartları

Eşleştirme Kartları Fiyatları

İlk olarak kullanabileceğiniz Monozebra kartları ile çocuğunuzun görsel algısının, dil gelişiminin ve dikkat süresinin artmasına yardımcı olabilirsiniz.

0-12 ay aralığında kullanabileceğiniz Monozebra Zeka Gelişim Kartları ile çocuğunuzun sizlere vereceği tepkilerin geliştiğini görebilirsiniz.

Anaokulu döneminden önce çocuğunuza Eşleştirme ve Hafıza Kart Oyununu alarak zihinsel, hafıza ve dikkat yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Çeşitli resimlerden oluşan kartlar sayesinde çocuğunuz hem resimlerde bulunan öğeleri tanıyacak hem de temel kavramları öğrenecekler.

Eşleştirme Kartları Satın Al

Eşleştirme Kartları Fiyatları

 İngilizce Eşleştirme Kartları

Okul öncesi dönemde çocuklara İngilizce kelimeleri öğreten oyun kartları özel eğitmenler ve pedagoglar tarafından hazırlanmıştır.

Meyveler, hayvanlar, eşyalar tarzı çocukların kolay öğrenebileceği kartlarla başlamak tavsiye edilir.

3-4 yaş çocuklar için zeka geliştiren oyun kartları ile oynarken çocuklar çok eğleniyor.

Anaokulu eşleştirme kartları ile çocuklar arkadaşlarıyla eğlenceli zaman geçiriyor. Çocuk Kart Oyunları çocukların sosyal becerilerini geliştiren eğitici oyuncaklardır.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir