Monster High Lagoona Blue Bebeği

Lagoona Blue Bebeği

Lagoona Blue, Monster High canavar lisesinde okuyan öğrencilerden biridir. Lagoona, Deniz Canavarı’nın kızıdır ve yaşı 15’tir.

Lagoona, suda yaşamaktan oldukça zevk alır ve onun doğası sudur. Ancak suyun dışında fazla kaldığında cildi kurur.

Bu yüzden cildini nemlendirmek için bol bol nemlendirici kullanır. Monster High lisesindeki havuza girdiğinde saçları mavi olur.

Bunun sebebi de havuzun klorlu olmasıdır. Lagoona bu durumdan pek memnun kalmaz ve çok acayip göründüğünü düşünür.

Lagoona Blue’nin en sevdiği yemek suşidir. Suşi yediği zaman çok enerjik bir karaktere bürünür, suşi onu mutlu eder.

Lagoona’nın, “Neptuna” adında bir evcil piranası vardır.

Neptuna’yı her zaman yanında taşımak ister bu yüzden gizlice sınıfa sokabilmek için içi akvaryum olan özel bir çanta taşır ve piranasını hep yanında bulundurur.

Monster High Kız Çocuk Oyuncakları bu sayfada!! Monster High Bebekleri ve daha bir çok Kız Çocuk Oyuncaklarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Laguna Blue’nin en sevdiği ders Okyanus Bilimi’dir. Çünkü derse gireceği zamanlar suyun içinde olamaz bu yüzden suyla ilgili derse girmek onu daha çok mutlu eder.

Fakat Jeoloji dersinden de bir o kadar nefret eder çünkü yanardağlar, çöller onun kâbusudur. Legoona kibar ve çok iyi niyetli bir kızdır.

En sevdiği arkadaşları Clawdeen Wolf, Frankie Stein, Draculaura, Cleo de Nile, Deuce Gorgon ve Ghoulia Yelps’tir.

En sevdiği renk okyanus mavisi olan bu kız suyun içinde olmayı ve suyla ilgili her şeyi kapsayan alanları çok sever. Legoona Blue, okyanuslara kendi çöplüğü gibi davranan herkesten nefret eder ve onlara çok kızar.

Laguna Blue

Lagoona Blue

Laguna Blue genellikle bol pantolonları ve kolsuz bluzları sever.

Bu kıyafetleri tamamlayan geniş kenarlı şapkaları da takarak bu tarz kombinlerle gezmekten hiç vazgeçmez. Böylece arkadaşlarıyla gidebileceği her türlü ortama hazır olur ve bu durumdan çok memnun kalır.

Rahat kıyafetleri çok seven bu kız bazen partilerde sırf bakışları üzerine çekmek için siyah mini elbise giymekten de büyük zevk alır.

Sarı, uzun ve kıvırcık saçları olan Lagoona’nın elleri ile dirsekleri arasında ve ayakları ile dizleri arasında yüzgeçleri vardır.

Kıyafetlerini takılarla tamamlayan bu güzel kızın vücudunun rengi beyazdır. Oje sürmeyi ve topuklu ayakkabılar giymeyi çok sever.

Monster High lisesinde okuyan bu kızın da oyuncak bebekleri yapılmıştır.

Lagoona Blue oyuncak bebekleri özel tasarımlı süslü kıyafetlere sahiptir.

Çeşitli modellerde, çeşitli aksesuarlarda karşımıza çıkan Lagoona Blue oyuncak bebekleri kız çocuklarının ilgi odağı olmuştur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir