Monster High Cuma Gecesi Heyecanı

monster-high-oyuncaklari

Monster High Oyuncak Bebek

Monster High Cuma Gecesi Heyecanı, bir avuç kızın yapabileceklerinin hikayesidir. Yüzyıllardır erkeklerden oluşan paten takımları, çılgın paten turnuvalarında okullarını temsil ediyordu. Kaybeden takımın okul arması ( ki sadece arma değildir bu aynı zamanda okulun ruhudur ) kazanan takımın okuluna veriliyordu.

Boo York Test

Boo York Test

İşte bu müthiş heyecanlı çılgın turnuvalardan birinde Monster High Lisesi Takımı, rakipleri olan ve sert oynamaktan çok hoşlanan Granit City Gargoyle’lara yenildiler.

Bu yarışta Monster High Okulu Paten Takımı oyuncuları Skultimate, Roller, Maze sakatlandılar. Monster High Lisesi için bir çöküş dönemi başladı.

monster high banner

monster high banner

Çünkü okul armasını kaybetmek demek okul ruhunu da kaybetmekti ve sakatlanan oyuncular uzun yıllar boyunca bir daha oynayamayacakları için armayı geri alabilmek mümkün olmayacaktı.

Monster High Lisesi yavaş yavaş çürümeye başlamıştı. Yok olmanın başlangıcındaydı.

Buna çözüm arayan Monster High Frankie Stein ve arkadaşları öğrenciler arasında, paten takımına yeni oyuncular bulabilmek için seçme başlatırlar.

Öğrenciler atletik, sporcu Monster High öğrencileridir. Ama bu yetmez, çünkü paten yapmak demek yetenek demek, denge demek, hız demek ve konsantrasyon demektir.

Bunu fark eden Monster High Kızları erkek öğrencileri bu yönde eğitmeye çalışırlar. Tabii erkek öğrenciler bu erkek sporunu bir avuç kızdan öğrenecek değiller ya, takıma katılmaktan vazgeçerler.

Ve işte o an okullarını kaybetmek istemeyen Monster High Kızları radikal bir karar verir ve bütün takımı kızlardan oluştururlar.

Yeni takımın ilk oyuncuları Frankie, Draculara, Clawdeen, Cleo, Ghoulia ve Lagoona olmuştur. Ancak onları kimse desteklemez çünkü herkes yüzyıllardır süregelen gelenek olan erkek takımına alışmıştır. Ama Monster High Kızları kararlıdır ve bu geleneği bozacaktır.

İlk turnuva maçında maalesef heyecanları ve acemilikleri yüzünden diskalifiye olurlar. Bütün rakip takımlar özellikle kız oldukları için Monster High Takımı ile dalga geçerler.

Buna çok kızan Clawd onlara koçluk yapmaya karar verir ve okulda ki en iyi patenci olan Operatta’da bu takıma dahil olur. Maalesef Operetta çok iyi bir oyuncu olmasına rağmen biraz bencil yarıştığı için ikinci turnuva maçında da rakiplerine yenilirler.

Artık tek bir maç hakları kalmıştır okullarını kurtarabilmek için.

Pes etmeden çalışmalara devam ederlerken, çılgın paten yarışlarının ilk yıldızı olan ve son yarışında parçalara ayrılmış olan Robecca Steam, Ghoulia tarafından birleştirilip canlandırılır.

Kızlardan oluşan paten takımını görünce çok sevinir ama eski formunda değildir ve yarışamaz.

Fakat onlarla kendi sırlarını paylaşır. Erkekleri taklit ederek yarışmanın bir işe yaramayacağını kendileri gibi olmaları gerektiğini kız gibi yarışmalarını söyler. İşte Monster High Kızları sorunu çözmüştür.


SRM arenasında son maçlarına çıkan Monster High Okul Takımı öğrencileri Toralei ve Granit City’nin bütün hilelerine rağmen hızla rakiplerini yenmeye başlarlar. Bu arada yeni bir takım arkadaşları olmuştur, Granit City’de kız olduğunu gizleyerek yarışan Rochelle Goyle.
Bu müthiş hızlı çılgın paten takımı azimleri sayesinde turnuvayı kazanır ve armalarını geri alırlar. Monster High Kızlarının sayesinde okul ruhu geri gelir, okulları eski haline döner. Bu kızların herkese öğrettikleri bir şey vardır. Gelenekler değişebilir, herkes istediği her alanda başarılı olabilir yeter ki şans tanınsın.

Hediye Kampanyası

1 Comment

  1. öykü

    05 Şubat 2016 at 13:39

    çok seviyorum mastır hayı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir