Monster High Cadılar Bayramı Partisi

Monster High Cadılar Bayramı acayipler ve normaller arasındaki eski bir yanlış anlaşılmayı ortaya çıkarıyor.

Yıllarca Monster High Öğrencileri her cadılar bayramında evlerinden dışarı çıkmamaları ve her türlü kavgadan uzak durmaları yönünde ikaz ettiler.

Cadılar Bayramında Acayipleri yakalayıp kötülük yapmak isteyen normaller olduğuna inandırdılar.

Ama bu bayram çok farklı olacak çünkü Frankie’nin ilk monster high cadılar bayramı.

Okulda öğretmenin ve arkadaşlarının anlattığının aksine, Monster High Frankie Stein, acayipler ile normallerin bir araya gelip muhteşem bir monster high cadılar bayramı partisi kutlaması yapabileceğine inanıyor. Bu onun en büyük hayali.

Monster High Frankie Stain arkadaşları Abbey Bominable ve Operetta ile birlikte bir araştırma yapar.

Monster High Lisesinin derinlerinde ki labirentlerin de eski cadılar bayramının nasıl kutlandığına dair ipuçlarını bulurlar ve bu monster high kızlarını çok heyecanlandırır.

Evet Frankie yanılmıyordur, eskiden Acayipler ve Normaller her Cadılar Bayramında meydanda toplanır en güzel ve en acayip kıyafetlerini giyer çok eğlenceli bir gece geçirirlermiş.

Bu bilgiyi tüm Monster High Lisesi ile paylaşmak için can atarlar.

Tam bu esnada Normaller Monster High Lisesine hiç hoş olmayan bir ziyarette bulunurlar ve tatsız şeyler yaşanır.

Buna çok sinirlenen Monster High Cleo de Nile, diğer arkadaşları Rochelle Goyle, Toralei Stripe ve Venüs Mcflytrap ile birlikte normallerin yaşadığı şehir olan Salem’ e gidip onlarla dalga geçip tatsız şeyler yapmayı planlar. Ama her şey daha kötü gelişir.

Monster High Holt Hyde yakalanır. Holt’u kurtarmak için Monster High Cleo de Nile ve arkadaşları Franki’den yardım isterler.

Ve böylece Monster High Frankie Stein, Lagoona, Abbey, Deuce’un  katkılarıyla bir plan yaparlar.

Bu plan esnasında normaller arasından tanıyıp arkadaş oldukları insanlardan yardım alırlar. Tüm insanları kandırırlar ve Monster High’ a getirirler.

Yüzyıllardır anlamsız bir savaş yaşayan Acayipler ve Normaller Monster High Cadılar Bayramı gecesinde dost olurlar.

Ve mükemmel bir Cadılar Bayramı Partisi verirler. Frankie Stein, Abbey Bominable, Draculara, Clawdeen Wolf ve Cleo de Nile en güzel kıyafetlerini giyer ve dans ederler.

Bu gece hiç unutulmayacaktır. İşte Monster High Frankie Stein’in ilk cadılar bayramıdır ve hayali gerçek olmuştur. Diğer Monster High Cadılar Bayramı Partisi’nde görüşmek üzere.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir