Monster High 13 Wishes

Bir cin lambası bulundu ve Monster High altüst oldu. Ne dilediğine ve kimden dilediğine dikkat edeceksin. Yoksa gerçek olan dileklerin en yakın dostlarına ve sevdiklerine zarar verebilir.

Monster High Clawdeen Wolf’un kız kardeşi olan Howleen Wolf tarafından Monster High Lisesi’nin tavan arasında eski bir cin lambasının bulunmasıyla başlıyor.

Kendisinden daha popüler olan ablasının gölgesinde yaşamaktan çok sıkılan Howleen Wolf’a 13 Dilek Cini tarafından, rüyalarını gerçekleştirip daha fantastik bir Monster High Kızı olabileceği 13 dilek hakkı sunuluyor.

Howleen Wolf’un dilekleri tek tek yerine getiriliyor ama her dilekle birlikte karanlık yüzler de Monster High öğrencilerini ele geçiriyor.

Tamamen kötülük dolu olan bu güçler, öğrencileri birer kötü Monster High Kızı haline dönüştürüyor.

Boo York Test

Boo York Test

Onlara yardımcı olabilecek tek Monster High öğrencisi, lamba cininin kızı Gigi Grant’dır. 15 yaşında olan Gigi Grant’ın, kapalı alanda kalma korkusu vardır.

Çünkü binlerce yıl bir lambada sıkışıp kalmıştır Gigi. En çok etrafta gezmeyi sever, en favori dersi astronomi, en sevmediği ders sürücü dersidir.

Altın rengini çok seven Gigi Grant bunu taktığı takılarla da belli eder. Üstelik yanında taşıdığı sihirli feneri de altın rengindedir. Evcil hayvanı akreptir.

Gigi Grant’ın dilekleri gerçekleştirme yeteneği vardır, ama dikkat edin sadece 13 dileği yerine getirir fazlasını isterseniz onu çok kızdırırsınız.

Howleen Wolf, Kurt adamın kızı, Clawdeen ve Clawd’ın küçük kızkardeşi. Dış görünüşüne çok önem verir özellikle de saçlarına.

Senin en çok sevdiğin Monster High Şarkısı Hangisi?

Bize yorum yazarak paylaşabilirsin:) Böylece diğer arkadaşlarının da hangi şarkıyı sevdiğini görebilirsin:)

Kendisine ufaklık muamelesi yapılmasından nefret eder ve sürekli ablası gibi olmak ister, bu yüzden de sık sık ablası Clawdeen’in kıyafetlerini ve eşyalarını izinsiz alır.

Evcil hayvanı kirpidir. Gigi Grant’ın cin lambasını bulan Monster High öğrencisidir.

Deniz canavarının kızı Lagoona Blue, suyla ilgili her şey dikkatini çeker. Okyanus mavisi en çok sevdiği renktir. Evcil hayvanı piranadır. En büyük hayali ise denizde yaşayıp bir deniz canavarı olmaktır, diler ve gerçek olur!!!!

Monster High 13 Wishes Haunt The Casbah filmi, iyi dilekler gerçek olurken, hayatları karanlık güçler tarafından kuşatılan Monster Bebekleri’nin hikayesidir.

Clawdeen, Frankie ve Draculara bu karanlık güçleri yenebilecek ve arkadaşlarını kurtarabilecek mi?

Monster High Sihirli Patenler Resim Galerisi 😀

3 Comments

 1. Ayşegül

  24 Temmuz 2015 at 14:11

  Tabiki Monster High – Fright Song 🙂

 2. aleyna neşe

  04 Mart 2014 at 19:28

  bende tam13 bebeği var ve harikaler

 3. melis

  28 Kasım 2013 at 13:13

  Oyuncak denizinden 4 tane monster high oyuncağı aldım siparişlerim hemen elime ulaştı hepsini de çok seviyorum teşekkür ederim:))

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir