Max Steel Yenilmez Süper Kahraman

Max Steel Yeni Dünya Kahramanı

Max Steel dünyanın yeni süper kahramanı,  çok güçlü ve çok cesur. Max Steel bir taraftan normal bir genç diğer taraftan uzaylı bir savaşçı. Gelişmiş uzay teknolojisi ile turbolaştırılmış, durdurulamaz bir kahraman.

mx1

Max Steel

Steel, süper kahraman Max Steel’in diğer yarısı. Birlikte daha güçlü olduğu Max’e yardım etmeyi görev edinen, aynı zamanda çok neşeli bir Biyo Savaşçıdır Steel. Organik bütün materyalleri silah haline getirebilir ve Turbo Enerji için kullanır.

16 yaşında her genç gibi kaykay yapmayı, basketbol oynamayı, çizgi romanlar okuyup filmler izlemeyi çok seven bir gençtir MaxWell McGrath. Annesi ile yeni bir şehre taşınırlar. Ve bu şehirde onu sorunlar yaşayacağı çeteler beklemektedir.

İşte bu sorunlu çetelerden kaçtığı bir gün, kendini tanımadığı bilmediği bir yerde, bir uzay üssünde bulur. O günden sonra artık bedeni, evrendeki en güçlü enerji olan Turbo enerjiyi üretmeye başlar. Ancak bir sorun vardır. Max bu enerjiyi kontrol altında tutamamaktadır.

Karşısına en yakın dostu da olacak olan, uzaylı yaratık Steel çıkar. Max’in bu gücü üretmesi yetersizdir, onu kullanmayı başarması gerekir ve Steel’de de bu gücü kullanabilmesini sağlayacak yetenek mevcuttur. Bu güç onların sonsuza dek bir araya gelmesini sağlar.

mx2

 Bu ikili dünyayı kurtaran yenilmez süper kahramanlar olmuştur artık. Sadece yüksek aksiyon ve maceralarla dolu bir serüven değildir onların ki. Tamamen zıt karakterlere sahip olan bu genç ikili, son derece mantıklı ve kuvvetli sezgilerle hareket etmektedirler.

Aralarındaki zıtlıklar ise yüksek espri anlayışları ve mizah duyguları sayesinde çok büyük sorun olmamaktadır. Hatta en zor anların üstesinden, bu eğlenceli yönleri sayesinde gelmekte ve birlikte mükemmel bir takım ruhu oluşturmaktadırlar.

En büyük düşmanları Miles Dreed’dir. Turbo enerji kontrol uzmanıdır ve N-Tek’in kurucu üyelerinden biridir. Tek amacı Max’in bedeninin ürettiği turbo enerjiyle beslenmek ve doğal olarak ta o güce yani Max’e hükmetmektir.

Ortağı ve sağ kolu Jason Naught ile birlikte güçlerine güç, paralarına para katmak ve dünyayı işgal etmek için her şeyi yapmaktadırlar.

Max Steel’in hikayesi kötülüklerle savaşan, ama savaşırken mükemmel dostluklarda kurabilen, espri yeteneğini, mizah duygusunu hiçbir zaman yitirmeyen, kendine güveni tam bir kahramanın hikayesidir.

1 Comment

  1. samet

    16 Ekim 2013 at 13:48

    çok güzel oyun kaç kez geçtim dret çok zor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir