Lego Star Wars Death Star

1-Star Wars lego çizgi filmi Tactical Core Death Star Gunners

Star Wars hayranlarının en sevdiği ve merak ettiği yerlerin başında şüphesiz Death Star gelmekte.

1.Ölüm Yıldızı tam 400.000 mürettebat ve 1400 droid ve savaş gemileri bulundurabiliyordu.


 

2-Eddie Izard’ın meşhur Death Star Canteen’in legolarla stop motion videosu


Fantastik dünya ile kurgulanmış, dönemin şartlarını zorlayıcı teknolojisi ve zeka örneği olarak gösterilen Star Wars film serisi (Türkçe: Yıldız Savaşları) bir başyapıt olarak kabul edilmiştir.

Yayınlandığı yıllarda birçok insanı etkisi altına alan bu yapıt, hala çok fazla hayranı ile efsaneler arasında anılmaya devam etmekte. Star Wars filmlerinden sonra popülerliğini birçok alanda devam ettirmiştir.


 

3-Lego Death Star Troopers


 

3-Lego Death Star İncelemesi


 

Star Wars, George Lucas atarafından ilk kez 1977 yılında dünya sinemaları ile buluşmuştur. İlk 3 serinin bitmesinden 16 yıl sonra, 3’er yıl aralıklarla yeniden 3 seri olarak çıkan film 2005 yılında tamamlanmıştır.

Film içinde pek çok uzaylı ırkı tasvir edilirken kurgulanan galaksi içinde emirlere itaat eden robotlar da yaşamaktadır.

Konu olarak, galakside yaşayan ve iyiliğin gücüne inanan Jedi ırkı ile, karanlık tarafın ırkı olan Sithlerin savaşını ele almaktadır.

Bu mükemmel galakside neler olup bittiğini sen de merak ediyor musun? Kimlerin kazandığını? Kimlerin mücadele ettiğini? Lego Star Wars ile birçok parçayı birleştirerek kendi tarafını belirle. İyilerin tarafı mı yoksa karanlık taraf mı?


 

4-Lego Star Destroyer Animasyon


 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir