Lego NinjaGO

Lego’nun 2011 senesinin sonlarına doğru ülkemizde satışa sunduğu Ninja temalı yeni Lego oyun setleri. Lego Ninjago‘da hikaye uzakdoğuda geçiyor iyi ve çalışkan ninjalar kötülere karşı mücadele ediyor.

Lego Ninjago


Lego NinjaGo Oyuncakları OyuncakDenizi.com

Hikaye şöyle başlıyor Spinjitzu Ustaları 4 büyülü Ninja silahı yapıyorlar, bu silahlar bugüne kadar kimsenin görmediği güçte silahlar. Ustanın çocukları bu silahları koruyucusu oluyor fakat çocukların en büyüğü kötülük tarafından kandırılıyor ve Lord Garmadon oluyor. En genç kardeş Sensei Wu ise kendisine 4 Ninjago savaşçısı buluyor ve onlara Spinjitzu sanatını öğretmeye başlıyor. Her bir ninjago savaşçısı 4 elementin gücüyle donatılıyor toprak, ateş, buz ve şimşek. Ve bu 4 savaşçı Ninjago’nun koruyucusu oluyor.

Lego Ninjago Silahları

Lego Ninjago Silahları OyuncakDenizi.com

Bu sırada Lord Garmadon da boş durmuyor ve yeraltında kendisine bir ordu topluyor, başına da General Samukai geçiyor. İskelet orduları NinjaGo dünyasını istila ediyorlar; 4 kutsal silahı ele geçirip onların güçlerini kullanarak dünyaya hakim olmak istiyorlar; ama karşılarında 4 Ninjago savaşçısını buluyorlar.

Lego Ninjago Oyuncak

Lego Ninjago OyuncakDenizi.com

İskeletlerle geçen bir çok savaştan sonra NinjaGo kahramanları kaçmak ve 4 kutsal silahı saklamak için silahları kendi tapınaklarına götürürler.

Ve kutsal silahları kötülerden korumak için savunma hazırlamaya başlarlar. Oyuna sen de katıl!

Lego NinjaGo 2014 yeni çizgifilmin ilk fragmanı ile macera kaldığı yerden bambaşka bir hikaye ile başlıyor:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir