Hobileriniz Arasında Neler Var?

“Hobileriniz nelerdir?” sorusunu sıkça düşünenlerden misiniz? Peki, verdiğiniz cevap “kitap okumak, müzik dinlemek ve fotoğraf çekmek.” mi? Başka hobi edinme yöntemlerini düşündünüz mü? Üstelik bu hobilerinizi çocuklarınız ile de beraber yapmanız mümkün…

Londra Otobüsü Puzzle

Londra Otobüsü Puzzle

Dünyanın en güzel şehirlerinden Londra’nın simgesi haline gelen otobüslerin yer aldığı bir puzzle yapmayı sever misiniz?

Hobi edinmek, yani diğer bir adıyla uğraş edinmek; yoğun ve stresli yaşamımızda oldukça önemli bir kavram. Gündelik sıkıntılardan uzaklaşmak ve içsel rahatlığı sağlamak için oldukça önemli bir adımdır.

Üstelik içsel rahatlık zamanlarımızı çocuklarımız ile paylaşıp, onların da hayatlarına küçük yaşlarda uğraş kazandırmak, gelişimi açısından faydalı bir süreçtir. Hobileriniz arasında puzzle varsa veya ilginiz dahilindeyse maketleri de incelemeye ne dersiniz?

Maket oyuncaklar, kutuları içinde ayrıntılı parçaları bulunduran, kimi zaman boya gerektiren bir uğraştır. Uçak ve gemi yapımı, oldukça emek isteyen fakat bir o kadar da eğlenceli ve tamamen stresinizi azaltacak bir süreçtir. Genel olarak savaş uçakları ve gemi maketleri erkek hobi severler tarafından yapılmaktadır.

Kadınlar ise daha çok puzzle yapmayı severler.

Eyfel Kulesi 3 Boyutlu Puzzle

Eyfel Kulesi 3 Boyutlu Puzzle

Puzzle yapmak kadar  3 boyutlu puzzle yapmak da oldukça keyiflidir. Dünya üzerinde ünlü mimari yapıların 3 boyutu puzzlelarını yapın ve evinizin en güzel yerinde sergileyin. Alternatif bir hediye olarak da düşünebileceğiniz 3D puzzle, kaliteli zamanlar için oldukça uygundur…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir