Çocuk Filmleri: Cesur/Brave

cesur

cesur

Yaklaşan bayram tatili ile şimdiden planlar yapılmaya başlandı. Bu tatilde çocuğunuz ile güzel zamanların alternatifi olarak sinema salonlarını da unutmayın.

cesur

cesur

Disney ve Pixer ortak yapımcılığı ile hazırlanan Cesur / Brave filmi vizyondaki yerini koruyor. Bayram tatilinizde cesaret dolu bu filmi çocuğunuz ile izlemeye ne dersiniz? Şimdi sizlere film hakkında birkaç bilgi verelim…

İskoçya’nın gizli kalmış hikayelerini ve efsanelerini tekrardan ele alır. Bu yerde yaşayan Merida geleneklere ve eskiden beri devam ettirilen inanışlara karşı koymak ister.

Cesur filmi, Kral Fergus ve Kraliçe Elinor’un kaderine karşı gelen maceraperest ve yetenekli okçu kızları Merida’nın hikayesini anlatmaktadır.

cesur

cesur

Merida, kraliyet ailesinde yaşamını sürdürürken geleneklerin ondan istediğine karşı gelir ve atı Angus ile okçuluk yapmak ister.

Kız Çocuk Oyuncakları ile ilgili yazıların hepsiburada!

Birbirinden heyecanlı maceralara atılmak hayallerini kurduğu bir dünyadır. Bu dünyaya adım atarken birçok maceranın içinde kendini bulur ve dilediği şeylerin önemini kavrar.

Filmin fragmanını izlerken bile heyecanlanacağınız bu filmde heyecanlı vakitler sizleri beklemektedir. Görsel açıdan da fazlasıyla doyurucu olan film, hayal dünyasının kapılarını hızlıca açar…

Filmler ile oluşan yeni karakterler, oyuncakları ile dokunabileceğimiz ve her zaman hayal dünyamızın arkadaşları olarak kalacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir