Disney Uçaklar | Kahraman Uçak Dusty | Disney Planes

Uçaklar Film Karakterleri Dusty

Yükseklerden gelen maceraya hazır mısın?

Uçaklar Film Tanıtımı

Uçaklar Film Tanıtımı

Disney’den Arabalar Film dünyası semalarından Uçaklar (Planes). Kahraman uçak Dusty’nin oynadığı Uçaklar filmi macera, komedi ve aksiyon dolu!

Disney Cars dünyasının gökyüzündeki kahraman uçakların dünyası bu yıl çok eğlenceli. Uçakların hayatlarını anlatan ve aksiyon sahneleri ile dolu Uçaklar Filmi miniklere beyaz perdede unutulmaz eğlenceli anlar yaşatacak.

 

Uçaklar Filminin 3 boyutlu olması seyir keyfini ikiye katlıyor.

Uçaklar Oyuncakları Disney

Uçaklar Oyuncakları

 

Dusty tek pervaneli ve büyük bir cesareti olan bir kasaba uçağıdır. Dusty’nin hayatını konu alan Uçaklar Film konusu özetlersek;

Kahramanımız Dusty yüksekten korkan ve yarışmak için üretilmemiş bir uçaktır. Dusty bu durumdan hiç hoşlanmaz be nedenle ordu pilotu Skipper’e gider. Skipper Dusty’nin yarışabileceğine ve yükseklik korkusunun yenebileceğine inanır ve Dusty’i çok iyi bir şekilde yarışlara hazırlar.

Dusty’nin yarışlara hazırlanmasına ve son yarış şampiyon uçak Ripslinger’la yarışacak seviyeye ulaşmasını sağlar. Dusty özgüveni yüksek ve gökyüzünün en yüksek yerlerinde uçmayı hayal eder.

Uçaklar film kahramanlarının oyuncakları, oyuncak uçaklar, uçaklar, uçaklar puzzle, uçaklar bowling seti veya uçaklar basketbol potası gibi oyuncaklar miniklerin en iyi arkadaşı olacak.

 

Etiketler;

Uçaklar Karakterleri ve Oyuncakları, uçak oyuncakları, uçaklar puzzle, dusty oyuncağı, planes oyuncakları, planes disney, disney uçaklar, oyuncak, Dusty, Ripslinger, El Chupacabra, Skipper, Ishani, Leadbottom, uçaklar bowling seti, dede oyuncak, uçaklar filmi karakterlerinin özellikleri.

 

2 Comments

  1. Sibel Alkaş

    11 Kasım 2013 at 16:32

    Dusty oyuncakları çok güzel hatta uçan bir tane var gözlerime inanamadım:) Oğluma almayı düşünüyorum:)

  2. Selin

    29 Temmuz 2013 at 21:28

    Çok güzelllllllllllllllllll:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>