Bebek Oyuncakları 12. Ay

Kocaman 1 yılın ardından bebeğinize bir kez daha bakmaya ne dersiniz?

Ay ay büyümesini gördüğünüz, her gelişimini dikkatle takip ettiğiniz ve sürekli şaşkınlık ve sevinçle beraber geçirdiğiniz günlerin tam tamına 1 yılına gelmiş bulunuyorsunuz.

Her geçen ay gibi bu ay ile de bebeğiniz hızla değişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Bu kez ona doğum gününde güzel bir oyuncak hediye etmeye ne dersiniz?

Kucağınıza aldığınız o minik bebek şimdilerde kocaman oldu. Oyunlar ve ilginiz ile büyüyen bebeğinizin karakteri de artık yavaş yavaş oturmaya başladı.

Bu ay sonu ile fiziksel gelişimi ile zihinsel olarak da hızla gelişim gösterecektir.

Bu ay itibariyle bebeğinizi can kulağı ile dinlemenizi tavsiye ederiz. İlk sözcüğünü duymaya hazırlıklı olmalısınız.

Bebeğiniz bu ay itibari ile hem sürükleyebileceği hem de ardından gidebileceği dinamik oyuncak türlerine ihtiyaç duyacaktır.

Bu durum onun bedensel gelişiminde faydalı olacak sürekli ilgisini çekmeye devam edecektir.

Yine müzikli oyuncaklar bebeğinizin dikkatini çekecek ve bu yönde oyunlar oynama eğilimi gösterecektir.

Bebek Bez Kitap

Bebeklerin kolayca kavrayabilmesi için kumaştan üretilmiş bez kitaplar tavsiye edilir. Göz alıcı renkleri ve üzerindeki değişik şekiller ile bebekler kumaş kitaplarla şekilleri öğreniyor.

Ahşap Legolar ve Bloklar

1 yaşından itibaren farklı şekil ve boyutlardaki lego parçalarıyla oynayan bebekler kaba motor becerilerini geliştirirler.

Bebeklerin el becerilerini geliştiren ahşap legolar gıda boyası ile renklendirilmektedir ve bebek sağlığına zararlı toksik madde içermemektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir