Autobot’ların Lideri Optimus Prime!

Optimus Prime Resimleri

Harika bir Autobot vs. Decepticon Dövüş Sahnesi

Transformers evreninde ki iyi taraf olan Autobot’ların lideri olan Optimus Prime dünyada en çok tanınan karakterdir. Kötü taraf olan Decepticon’lar yüzünden yok olan gezegenlerinde ki savaş dünyaya taşınmıştır.

Optimus Prime Kreo

Optimus Prime Autobot

Etrafındaki her canlıya yardım etmeyi seven Prime, her zaman karşılıksız iyilik yapar. Savaşlarda ki en çok kahramanlığı sergileyen Optimus Prime’nin robot halinde iken en önemli gücü lazer topu ve enerji baltasıdır. Dönüştüğünde tır olur.

Optimus Prime’nin göğsünde bulunan “yaradılış matriksi” adında ki özel cihaz, sahip olduğu en önemli mirastır.

Savaşlardaki bilgeliği ve yol göstericiliği sayesinde tam bir general olan Optimus Prime, Decepticon’larla olan savaşlarında zaferi sağlayan en önemli faktördür.

Optimus Prime Oyuncakları

Optimus Prime

Optimus Prime’nin görünüşü kırmızı ve mavidir. Omuzlarının üzerinde silahlar bulunur. Devasa bir boyu vardır, çok güçlüdür.

Transformers Optimus Prime Oyuncakları

Transformers Optimus Prime

Optimus Prime oyuncakları, erkek çocukların çok ilgi duyduğu ve oynarken en çok zevk aldıkları oyuncaklardandır. Optimus Prime Kreo ile karşımıza farklı bir oyun tadı ile çıkıyor. Optimus Prime başlık ve dönüşebilen robot oyuncaklarıda çocukların hatta yetişkinlerin vazgeçilmezi durumundadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir